| AntoniaCmn a întrebat:

Iubitul meu m-a facut sa sufar mult, chiar foarte mult, iar acum eu sunt hotarata sa ma despart de el. Ce as putea sa-i spun ca sa-l doara, tinand cont ca el tot timpul cand a avut ocazia m-a jignit si s-a comportat cu mine ca si cu ultimul om?

Răspuns Câştigător
| Calinovatopu1000 a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa fi INDIFERENTA, mai repede il doare.
Lasa-l sa zica si sa faca ce vrea o sa il DOARA mai tare daca vede ca nu iti pasa.
STII VORBA AIA "razbunarea e arma prostului"...

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ce ţi-a făcut?

| AlinSiAtat a răspuns:

Indiferenta doare cel mai rau.

| Violleta2022 a răspuns:

Ignoranta doare cel mai tare!
Asta este singrul lkucur inteligent pe care poti sa-l faci, sa nu-i raspunzi la nici un mesaj, telefon si sa-l ocolesti, ca si cum nu ar mai exista pentru tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

O relatie noua si de succes alaturi de un iubit care sa te faca fericita poate reprezenta o adevarata "palma" data fostului partener de cuplu, care numai iubit nu poate fi numit. Probabil este singurul mod de "razbunare" avut la indemana. Sanatate si fericire!

| cristimihailov a răspuns:

S-ar putea sa nu te asculte pana la capat. Eu i-as scrie un emai so i l-as da. Si atat. Nu il mai cunosti din acel moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii spui tu ce vrei sau sa ii faci ce vrei, la cum se comporta cu tine e clar ca nu a dat vreodata 2 bani pe tine.

| NameHarris a răspuns:

Spuniei ca nu este bun la pat si il parasesti asta il va durea la corason

| Eduard196 a răspuns:

Nimic. pur si simplu pleci fara sa dai explicatii. isr daca ulterior te cauta si iti cere explicatii atunci spui ce ai de spus fie ca vrea sa inteleaga fie ca nu

| bogdycounter a răspuns:

La cum sa comportat nu cred ca o sa-l doara, probabil si el vrea acest pas, e mai bine sa-i spui direct si sa-i explici unde a gresit.