| Herciu_Andra_1998 a întrebat:

A trecut o saptamana de cand iubitul meu mi-a bagat degetele jos. Posibil sa le fi avut cu sperma. Dar nu vizibila. Eventual printre unghii. Posibil sa fi ramas? Cand mi le-a bagat mi-a curs sange. Mai sunt oare virgina? Nu le-a bagat adanc. Si nu am nici un simptom cum ca as di insarcinata, dar sunt sanse? Va rog raspundeti.

11 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Probabil ca nu mai esti virgina. Dar e foarte probabil sa te fii zgariat ceva, de acolo si sangele.
Simptomele unei sacini nu apar imediat dupa contactul sexual.

| christos1234 a răspuns:

Insarcinata nu poti sa fii cu o cantitate asa mica, dar virgina nu mai esti deoarece ti s-a rupt o ata importanta...

| mihai69 a răspuns:

1. spermă + vagin = sarcină. Nu e musai să ejaculeze acolo, puțină spermă pe degete e mai mult decât ai nevoie pentru un bebe mic.
2. virgină ești până ai primul contact sexual. Dar cum nici himenul nu cred să mai fie intact, poți fi sigură că te-ai deflorat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca in urma introducerii degetelor, de catre prietenul tau, in vagin a curs sange inseamna ca te-a dezvirginat. Este posibil sa fii gravida daca prietenul tau a avut sperma sub unghii.

| minrest a răspuns:

Insarcinata nu, dar esti deflorata. Dar modul asta de a umbla pe acolo...si deflorarea asta asa en pasant...nu pot sa va felicit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti a rupt himenul, teoretic, virgina nu mai ești.
Si însărcinată nu vei fi de la acest lucru.
Dar la cum pui întrebările, mai mult de 16-17 ani nu îți dau.
Informează te si abia după apuca te de treabawinking

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Nu mai esti ca daca a facut asta nu mai ai cum sa fii virgina

| TPU9999 a răspuns:

Daca ti-a curs singe e clar ca nu mai iesit virgina, nu este neaparat nevoie sa le bage adinc ca sa-ti pierzi virginitatea, sansele ca sa ramii insarcinata sunt mici foarte mici, nu cred ca ar trebui sa iti faci griji, si plus la asta depinde cit timp aa stat spera printre unghii caci spermatozoizii nu traiesc mult din cite stiu eu maxim rezista vreo 3 ore, si data viitoare fii mai atenta baftahappy
sper ca ti-am fost de folos

| AndradaMelania a răspuns:

Pentru ca himenul sa se rupa este nevoie de ceva presiune pusa asupra lui, dar daca iubitul tau a pus presiune e posibil sa nu mai fi virgina. Nu ai cum sa ramai gravina cu sperma de pe degete, sa fim seriosi acum.
Ramai gravida in cazul in care ejaculeaza in tine si acestia ies cu putere, in asa fel incat sa ajuga cat mai departe.
Oricum, daca ai fost virgina era ma frumos sa nu te dezvirginezi cu niste degete...aia puteai sa faci si singura cu un vibrator, nu vad rostul...
Era mai frumos un act de iubire, in fine, nu esti gravida stai linistita.

| Herciu_Andra_1998 explică (pentru AndradaMelania):

Multumesc. Multumesc mult.
Deci nu sunt sanse asa.

| OleaaOleaa a răspuns:

Nushtiu virgina sau nu dar tu trebuia sa simti asta..simtomele de a fi insarcinata vin dupa 5 zile dar nu toate poate sa le aiba.iar cit tine de sperma nushtiu putea sh sa ii ramas dar depinde si de tine cit de fertila era in acel moment..peste 7 zile pentru eventualitvte fa un test de sarcina sh convinge-te