| Mrr_RoXy_1996 a întrebat:

am o intrebare putin cam stupida dar va rog sa imi raspundeti. Deci o prietena foarte buna s-a masturbat cu degetele i-a curs substanta alba dar nu si-a bagat degetele in vagin. s-a dezvirginat?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă NU introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte în vagin ), NU îţi rupi himenul.
Deci, eşti virgină ( şi dpdv fizic ).

Toate cele bune.

| Alcyon a răspuns:

Nu, n-ai cum sa te dezvirginezi asa. Trebuie cu toate astea, sa aiba grija sa se spele inainte de a pune mana la pasarica, fiindca se poate infecta.

| Seepty a răspuns:

Daca si-a rupt femurul si i-a curs sange da dar daca nu s-au intamplat aceste ''lucruri'' inca mai este virgina.

| OfataOarecare1 a răspuns (pentru Seepty):

Femuru' ma, femuru'? laughing))

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Nu, substanta aia o secretati voi, fetele. Daca nu si-a bagat degetul in vagin inseamna ca este inca virgina.

| xCrazyGirl a răspuns:

S-a excitat, nu s-a dezvirginat happy

| Cigarettă a răspuns:

Nu ai cum să te dezvirgnezi, dacă te masturbezi laughing. Acea substanţă se numeşte secreţie, la majoritatea fetelor le "curge " această substanţă :d
Deci nu-i nimic grav laughing

| AlexTG a răspuns:

Daca nu si-a bagat degetele in vagin si nu i-a curs sange inca mai e vigina.

| alyad a răspuns:

E virgina pana la primul contact sexual.

| Danielhernandes a răspuns:

Nu. nu mai in momentul in care face sex co un baiat atunci se va dezvirgina