| BGeorgiana a întrebat:

Iubitul meu mi. a spus ca simte ca il indepartez de mine. cum pot rezolva asta? cum sa il fac sa simta ca eu imi doresc sa il apropi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba-l de ce simte ca se indeparteaza de tine si remediezi problemele pentru ca relatia voastra sa mearga bine.

| danishor a răspuns:

Mai bine il intrebi ce isi doreste de la tine si tu nu i-ai oferit in felul asta afli ce il nemultumeste, daca isi pierde interesul fata de tine fa-l un pic gelos si o sa iti dai seama daca e persoana potrivita.

| trăncănici a răspuns:

Vrea mai mult de la tine.Dar el îţi oferă ceea ce ai vrea tu? Că dacă te-ai îndepărtat de el,e clar că din cauza puţinului oferit de el! Fi femeie, spune-i ceea ce vrei tu să-ţi dea el în plus, ca să te reapropii de el!