| NEbuna69 a întrebat:

Iubitul meu nu mai vrea sa facem sex. Spune mereu ca nu are chef si ca îi este sila. Am incercat toate variantele pe care le stiu. Ceva idei, cum l-as putea convinge?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam fraier in loc sa te anunte de sfarsit relatie te tine pe post de piesa in sticla

| Adry05 a răspuns:

Nu-l mai atragi sau trece printr-o perioadă proastă

| Violleta2022 a răspuns:

Mi-e teama ca deja are pe altcineva, cu care se satisface si nu se mai simte atras de tine.
Cred ca-ti va spune curand, ca relatia s-a terminat.

| corbulalbrosu a răspuns:

De fiecare data, cand dispare sentimentul de iubire si de dragoste intr-o relatie, in acel moment scade, se estompeaza sau va dispare in totlitate atractia sexuala fata de o fata sau femeie indiferent de varsta ei. Si din nefericire in astfel de situatii orice probabilitatea de a se mai schimba ceva in bine, este sortita esecului aproape intotdeauna. Sanatate!

| SilentRain a răspuns:

Are pe alta, nu ai ce sa ii mai faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai citeste-ti numele, sa-ti dai seama de ce.
Să-l convingi? Deci vrei sa rogi pe cineva sa te iubeasca?
Sunteti blocati pe ceva insulă iar el e singurul barbat de acolo?

Deocamdată, tu esti pe banca de rezerve, daca înțelegi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar n-ai pic de stimă de sine, de demnitate, de respect față de propria ta persoană? Omul zice că îi e silă de tine (în traducere: nu te mai iubește, nu mai e atras de tine, vrea să dispari din viața lui) și tu în loc să pleci, te înjosești să îl CONVINGI? Te milogești să te dorească cineva? Îți face plăcere să știi că te foote cineva din milă? Doamne...

| GouDidodino a răspuns:

Schimba iubitul

| GirlOnline81 a răspuns:

Prin "cum l-as putea convinge" nu faci decat sa amani inevitabilul. Un fel de prelungirea agoniei, precum morfina la un organism aflat in faza terminala.