| tubica a întrebat:

Iubitul meu se uita la filme porno cu femei batrane. Si as intelege oarecum daca ar arata bine ca as zice ca are fantezii cu femei mai experimentate dar el se uita la alea naspa, gen bunicute. Si se mai uita la cele gen mama-fiu. Si mi se pare aiurea fiindca iubitul meu e orfan de mama. Nu e atras de cele gen lesbiene ci tocmai de scarboseniile astea. Nu vi se pare aiurea? Suntem impreuna de 4 ani jumate. Voi ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Poate sunt doar naspa in viziunea ta, ca gusturile nu prea se discuta.
Si da, e normal ca un barbat sa aiba fantezii.

| ywar a răspuns:

Spune-i sa consulte un psiholog... Adesea adolescentii devin dependenti de sex (vizionare de materiale cu continut pornografic) si na, ce e intrezis e si tentant. Eu spun ca e explozie de hormoni dar nici nu are preocupare. Sa-si gaseasca o preocupare.

| WaterDrop a răspuns:

Gaina batrana face supa buna. Iubitul tau este perfect normal, lasa`l sa`si satisfaca fanteziile.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Da-te cu machiaj, puneti batic si ori sa ravneasca si la tine.

| lolexxxxxx a răspuns:

De ce-mi faci asta iubi? Puteam vorbi f2f despre asta...

Răspuns utilizator avertizat