| CristinaIoana8888 a întrebat:

Iubitul meu tresare si pare putin speriat cand ii frec penisul. Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singurul raspuns la subiect dar si corect la dat @eugeniu2020 care ti-a răspuns :
Ca ii place ce ii faci si se excita!
Intr-adevar acele tresariri involuntare reprezinta stari de maxima placere care apar in momentele in care excitatia atinge un punct maxim, stare care se repeta pana in momentul in care excitatia devine atat de intensa incat nu se mai poate abtine si in scurt timp se declanseaza ejacularea. Sanatate!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este incepator.

| mihai69 a răspuns:

Poate să însemne multe. De ce nu-l întrebi pe el, noi de unde să știm de ce reacționează așa?
Poate fi teamă (l-oi fi zgâriat vreodată?), surpriză, jenă... orice.

| Plato a răspuns:

Esti Edward Scissorhands?

| ywar a răspuns:

Pe principiul. iar imi arunca asta cu acid pe mine?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Inseamna ca il doare capul penisului la atingere

Răspuns utilizator avertizat
| eugeniu2020 a răspuns:

Ca ii place ce ii faci si se excita!

| DanielCD a răspuns:

...poate nu-i plac femeile!
...poate semeni cu fosta!
...poate semeni cu maica-sa(sau taica-su)
...poate trebuie sa il intrebi!
...poate horoscopul!
...poate s-au aliniat planetele!
...poate e mercur retrograd!
... poate ca nu castiga FCSB!
... poate ca M**E dragnea!
... poate ca voia o pizza!
... poate ca vrea o bicicleta!
... doar cateva banuieli...