| Anaamaria233 a întrebat:

Iubitul meu vrea foarte mult sa încercam sexul anal da eu nu sunt pregătită pentru ca doare foarte tare din auzite.
Cum ma pot pregăti pentru asta?
Ce trebuie de făcut?

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

In primul rand sa vrei sa-l faci. Asta conteaza mult si in modul cum este simtit. Daca nu vrei sa faci, nu e recomandat sa-l faci. Eu cu sotia nu am facut. I-am propus de doua ori si nu a vrut si nu am mai ridicat problema.
Pregatirea incepe cu pregatirea psihica. Sa doresti sa-l faci sau cel putin sa gandesti ca o faci din dragoste si iubire pentru al tau partener.
Daca doare? Depinde de pregatire. Spuneam de pregatire psihica. Daca iti place de persoana cu cuare o faci parca nu doare asa de tare.
Apoi pregatirea fizica si fiziologica.
In primul rand sa nu fii cu matele pline. O clisa este de dorit. Sa nu uit: cu prezervativ este cel mai indicat.
Apoi revine sarcina iubitului.
Ceea ce va face depinde si de grosimea instrumentului sau. In orice caz, un anus bine pregatit necesita patrunderea acestuia cu degetul, punerea de unguent pe el si introducerea in interior.
Apoi punrea de unguent la intrare si pe penis.
La patrundere sunt doua metode: una rapida si alta inceata cu intreruperi.
Ce simti la patrundere? De la o usor disconfort, ca atunci cand ai scaun constipat pana la durere, uneori se poate rupa muschiul sfincterului.
In orice caz, daca nu lucreaza cu blandete o sa te doara. Apoi pauzele sunt necesare pentru ca anusul sa adapteze si plieze pe penis.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă aia e singura ta reținere... există lubrifiant, mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa-l accepti, fiindca este foarte dureros si in afara de satisfactia barbatului, nu este nici o placere pentru fata.
In plus, odata anusul rupt, ramane rupt pe veci, iar pe viitor esti nevoita sa porti un dopulet in poponet care sa tina treaba mare, sa nu te scapi pe tine.
Daca iubitul tau vrea perversitati sexuale, trimite-l la curve, ori cumpara un falus de plastic si pune-i lui in fund, sa vedem ce placere ii produce.

| Andreeush a răspuns:

Dar tu vrei?
Iubitul tău nu ar trebui să te preseze cu asta dacă tu nu vrei.

| Marius22222222222 a răspuns:

Sa renunti. Tu crezi ca sexu anal e jucarie?

| CinevaUndevaVreaCeva a răspuns:

Incearca sa te masturbezi anal