| nico28 a întrebat:

As vrea sa incercam sexul anal. Ce-i de stiut?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu incerca asta, te vei distruge, esti tînără, vei face fisură anală, vei face pe tine oriunde ai fii, deoarece slăbesti sfincterul anal care este un mușchi ce controlează senzatia de defecatie, iar dacă ăla slăbeste, automat te ca...i pe tine, fpără să m ai poti controla, vrei asta? O să fugă toti de tine, ca de o babă, esti tînără.

| adinaciosescu a răspuns:

Ca s-ar putea sa doara prima oara? Ca te-ai putea alege cu ceva fisuri anale care dor...

| pisicutzamik a răspuns:

Ca o sa te doara!

| andreiush25 a răspuns:

O sa ramai cracanata.

| Nelamuritul a răspuns:

Ca doare la inceput si dupa mine ii cea mai mare tampenie cam atat.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Daca vrei, raspund si la domiciliu, suntem 2 maistrii handralai

| obsercvayr a răspuns:

Vei avea dureri. daca incerci sex anal!

| BeInnocent a răspuns:

Ca doare, foarte tare.In rest, e la fel.

| Ionut_Coanca_1998 a răspuns:

Pai te doare cam doare!

| NeaFlorin a răspuns:

1 word, clisma.

| DuduHnM a răspuns:

Este de rahat!

| larrii a răspuns (pentru DuduHnM):

Ai trantit-o de toti peretii laughing)!