| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa facem mereu dragoste, zilnic daca s-ar putea.Cand o facem, primul număr durează 5 minute maxim, apoi următoarele durează ore întregi.Îmi spune ca vrea sa mă excite la maxim si de fiecare data sa incercam pozitii noi.Ce părere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta este bine! Daca nu faceti dragoste acum cand o sa faceti? La 60 de ani?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Putine fete se declara pe deplin multumite de prestatia 'in pat" sau oriunde in alta parte a partenerului de sex. Se poate spune pe buna dreptate ca tu esti o rasfatata a soartei din moment ce ai parte de o sansa nesperata de majoritatea femeilor ca partenerului sa nu-i "moara" scula cu orele, deoarece asa cum se spune in popor inseamna ca tu l-ai prins pe d-zeu de..."un picior." laughing

| mihai69 a răspuns:

Foarte bună; din păcate, nu am parte de așa ceva.
sad

| neutrino a răspuns:

Am intalnit "viteji" si mai mari!

| Oana92 a răspuns:

Si ce anume te deranjeaza?

| Lawliet14 a răspuns:

Seamana cu mine dar eu zic ca ia ceva. laughing De ce ne intrebi pe noi ce parere avem? Nu la toate fetele le place asa mult. Trebuie sa fii putin nimfomana, daca nu, tu obosesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vad nimic rau nici in asta. Sunt curios cu ce intrebare mai vii din nou. " Iubitul meu face sex 2 ore si vrea sa stau eu sus, ce parere aveti despre asta"

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Parerea mea este sa faceti cum va simtit voi mai bine.

| visulmeu a răspuns:

Apai sti cum se zice: Daca esti bun, te ia de prost. Nu mai fi o jucarie.

| LauraHM a răspuns:

Asta inseamna ca ii placi mult si ca se simte atras de tine...prin urmare il faci sa se simta bine si implinit. Din acest motiv simte nevoia sa o faceti des. Dar daca pentru tine este prea mult ar fi bine sa echilibrati situatia cumva.

| ddan821 a răspuns:

E bine.e ceva normal asa fac si eu si asa trebuie sa faca toata lumea.dc nu? nu iti place?