| CătăflorinelXdddd2003 a întrebat:

Buna, as avea nevoie de niste sfaturi. Iubita mea cu care sunt impreuna de 6 luni are un copil cu fostul ei(asta nu prea conteaza dar nah) facem dragoste destul de des, uneori in fiecare noapte de cate 4-5 ori ( pana epuizez) facem si oral, eu in general ii fac cam de fiecare data inainte sa incepem primul numar pana ajunge la orgasm clitoridian, la cel vaginal nu cred ca am ajuns sa o stimulez destul. Problema e ca ea mereu zice ca o facem cam des si ca nu prea ii place ca o facem aproape zi de zi, dar azi i-am gasit in istoric cum ca a vizionat filme xxx, ce parere aveti oare nu e satisfacuta de cum o fac, probabil fostul ei era mai dotat decat mine, ea zice ca se simte mai bine cum o fac eu decat cum o facea cu el. Va rog sa ma ajutati. Ce credeti oare ar trebui sa ii bat vreun apropo mai subtil pe tema filmelor pentru adulti, sau e ceva normal ca le vizioneaza?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Povestea asta pare inventata.Ti se face sila de la atata sex zilnic.Ai auzit de vorba mai rarut mai dragut? Cauta-ti alta partenera care e pe aceeasi lungime de unda, mai ales ca asteia nu ii respecti intimitatea si nici nu ii spui concret ce te deranjeaza. Apoi, copilul ala trebuie sa doarma, nu sa auda sunete de parca are camera langa un studio de filme xxx.

| VoidEternal a răspuns:

Daca femeia are si copil nu crezi ca de 5 ori pe noapte e prea mult?

Pentru ca e. Femeile care au nevoi la nivelul asta sunt incadrate de obicei la nimfomane. O femeie normala e ok cu sex odata pe zi sau chiar la 2-3 zile.

| DeMicUnCălător a răspuns:

In primul rănd. Ce-ai căutat in telefonul ei? Nu-i soția ta și chiar dacă era, tot n-ai ce căuta in telefonul ei.
Dacă ești genul de om care comunică prin apropo.uri subtile in loc de direct, diplomatic și bărbătește. Nu te mira că nu-i satisfacută cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris de orgasmele ei - la cel vaginal nu cred ca am ajuns sa o stimulez destul.

Ai scris - ce parere aveti oare nu e satisfacuta de cum o fac, probabil fostul ei era mai dotat decat mine

Din lumea REALĂ, nu din povești auzite la alții

- penis până în 20 cm lungime și gros de 5 cm face 4 - 5 orgasme unei femei în 40 - 60 de minute

- penis de care am spus face ZILNIC nevestei 1 - 2 - 3 orgasme, câte vrea EA și dacă nu mai vrea sex după orgasmul 1 sau orgasmul 2 sau orgasmul 3 bărbatul ejaculează și el în timpul orgasmului 2 sau orgasmului 3 al nevestei

Deci ai scris - ea mereu zice ca o facem cam des si ca nu prea ii place ca o facem aproape zi de zi

Și ai scris - uneori in fiecare noapte de cate 4-5 ori ( pana epuizez)

DAR ai scris - la cel vaginal nu cred ca am ajuns sa o stimulez destul.

PROBLEMA MARE la tine este mărimea penisului - ea NU simte absolut NIMIC când face sex cu tine și de aia îți spune

ea mereu zice ca o facem cam des si ca nu prea ii place ca o facem aproape zi de zi

Lasă femeia să găsească un bărbat DOTAT să o facă fericită că NU simte absolut NIMIC când face sex cu tine și toată noaptea cum spui tu.

| mionix00 a răspuns:

Cel mai bine vorbesti deschis cu ea. Sexul si masturbarea nu sunt mutually exclusive, adica nu e obligatoriu sa fie una fara cealalta. Te poate satisface sexul si tot sa ai placerea de a te masturba la filme xxx. De asemenea, sexul nonstop e distractiv la inceput, dar ea clar a avut o viata sexuala activa din moment ce are si copil, deci faptul ca nu ii face placere sa o faca de 5 ori pe zi e ceva normal daca nu e nimfomana. In mod evident nu esti nici tu spectaculos la pat, pentru ca daca erai nu aveai nevoie sa intrebi si o vedeai pe ea cum face si stiai ca-i rupi mintile, dar in acelasi timp e foarte probabil sa te subestimezi prea tare. Daca femeia iti spune ca e multumita, probabil e multumita, si totusi ar trebui sa-i respecti dorinta si sinceritatea si sa o lasi mai moale, s-o faceti odata de 2 ori pe noapte. Niciodata o femeie nu o sa iti spuna "da, fostul meu ma ardea mai bine", deci nu conteaza ce ti-a raspuns ea, dar ideea e ca e irelevant ce faceau ei 2, important e doar ce faci tu cu ea. Esti fraier daca te gandesti la lucruri de genul care nu au importanta in prezent, te ranesti singur. Majoritatea femeilor vor sa fie satisfacute, nu conteaza daca prin oral sau penetrare, deci daca stii ca are orgasm cand bagi botul nu trebuie sa iti faci griji, decat sa mai rariti sexul din moment ce ti-a spus clar ca vrea asta.