| krynutzzza a întrebat:

Iubitul verishoarei mele vrea sa bage ceva in amanet are 21 de ani problema e ca a fo in spania si numai are actele valabile doar carnetu de soferi poate sabage in amanet oare?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pff nasol, mai ales la spanioli de fiecare data cand mergi undeva sa operezi cu cardul bancar stiu ca mie imi accepta permisul de conducere daca sunt la mall nu in banca, dar in cele mai dese cazuri imi cere buletinul si hartia verde care demonstreaza ca sunt rezident. Deci la amanet el nu poate face nimic.

| SimonaAdina a răspuns:

Nu prea cred, dar poti sa il ajuti tu sa amaneteze bijuteriile daca ai buletin bineinteles.