| anonim_4396 a întrebat:

Jasser: dragostea pentru o femeie este mult mai interesanta decat sexul
Jasser: daca ar fi dupa mine as putea trai alaturi de o femeie doar iubind si relatii sexuale 0
Jasser is typing...
Jasser: mi-ra fi suficienta iubirea ei
Mental: prieteniile si aceste discutii... sunt pentru barbati.barbatii se imbarbateaza unu pe altu si se ajuta. o femeie nu va imbarbata niciodata un barbat..ci il va prosti, il va feminiza.Ca barbat trebuie sa depasesti femeia in intelepciune, nu exista egalitate intre sexe.Asta este o prostie mas-media..care incurajeaza prieteniile intre sexe...homosexualitatea" pe alte cuvinte.
Este adevarat ce zic sau sunteti de acord cu Jasser?

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Jasser: eu vad altfel relatia barbat femeie
Jasser: consider ca omul care vrea doar sex este un fel de animal
Jasser: asa cum este si armasarul cand vede o iapa
M: jasser eu vorbeam de o chimie adineauri
M: 15% suflet
M: sti ce inseamna
M:?
M:...
Jasser: nu cred ca procentele astea sunt relevnte
M: este logic ca restul de 75% sa fie material.bani,sex,aspect.
Jasser: dar. in cele mai multe cazuri instinctul domina
M: daca strici aceasta chimie. apar alte complicatii
M: cum vezi tu o relatie de prietenie cu o fata? este cea mai mare prostie... copilareasca
M: pentru ca femeile la un moment dat te vor lasa si vor cauta pe acela ce le va domina. si satisface sexual
Jasser: pai de asta nu imi dorec fete obisnuite
Jasser: mie imiplac fetele care merg pana in panzele albe
M: toate sunt asa jasser... si SIDA daca ar avea..tot asa s-ar comporta. asta e omu, asta e femeia.
M: daca nu le satisfaci bine sexual si apoi 15% spiritual..dominare,intelepciune despre asta vorbesc.ele te vor lasa si te vor considera homosexual
Jasser: o fata care sa iubeasca neconditionat
Jasser is typing...
Jasser: fara sa astepte nimic in schimb

| Narfundo a răspuns:

Jasser: nu as zice
Jasser: ia exemplu de la animale
M: niciodata
Jasser: cand domina sexual
M: sa nu primesti exemplu de la animale
Jasser: cel mai puternic si mai dotat are prioritate
M: tu nu ai inteles jasser inca?
M: 15% suflet 75% animal?
Jasser: da
M: acest 15% nu exista la animale
M: uneori nu exista nici la femei
M: tu trebuie sa fi intelept
M: nu animal
M: dar trebuie sa fi animal atunci cand trebuie
Jasser: adica niciodata
Oare niciodata?

| Annim a răspuns:

Nu am citit intreaga voastra discutie dar sunt de acord cu ideea textului tau de sus, intr-adevar un barbat trebuie mereu sa depaseasca o femeie, sa fie barbat la urma urmei in sensul al doilea al cuvintului. Acesta e motivul cel mai important pentru care femeile iubesc, le place mereu sa se considere prostute stiind ca exista cineva mai superior care le apreciaza asa cum sunt. Bye

| Artick a răspuns:

Este adevarat...