| anonim_4396 a întrebat:

Au cautat perfectiune
Mental: au fost ganditori
Mental: au vrut suflet
Mental: mai mult
Mental: decat 75% animal
Mental: si astfel au aparut... drepturile femeilor..egalitatea intre sexe... homosexualitate,lesby si altele
Jasser: "homosexualitate,lesby si altele" astea u aparut in urma influentei diavolilor
Jasser: nu a oamenilor care isi doresc o lume mai curata
Jasser: din orice punct de vedere
Mental: scrie si in biblie negru pe alb inca de la inceput. si femeia aducatoare de pacat. va fi atrasa de barbat si va fi supusa lui. Ei bine daca esti barbat,ar fi bine sa fi. si sa nu dai inapoi, caci femeia se va ridica exact ca un sarpe... si te va musca daca nu vei sti sa menti echilibru. caci femeia nu stie sa mentina echilibru si va fugi sa caute sa fie condusa... asa cum zice in biblie..de adevarati barbati
Jasser: sa se duca...
Jasser: oricum caracterul face selectia

dar face oare caracterul selectia?

1 răspuns:
| Mădă0611 a răspuns:

Pai daca femeia e atrasa de barbat, cum e ea aducatoare de pacat? E atrasa in ce? In pacat. Deci, la cine e pacatul? laughing

Mda, perioada adolescentei, iubiri neimpartasite => ura fata de sexul opus...

Instinctul face selectia.