| Ando1dul a întrebat:

Justin Bieber vi se pare un baiat(ca nu-i pot spune barbat) atragator?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer nu e genul meu

| LoveToHate a răspuns:

Nu prea, nu-i urat, dar nu e genul meu, deloc.Nu-mi place de el.Bon Jovi e genul meu, ah, cat il iubesc.

| Laurretta a răspuns:

Da, pentru wc-uri!

| afrodita3333 a răspuns:

E un baietel dragut, dar nu e genul meu, mie imi plac barbatii laughing

| bloodyhell a răspuns:

rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| slowswag a răspuns:

Da

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Iti bati joc de noi? laughing Absolut deloc happy

| Maddiex3 a răspuns:

Nu arată naşpa, nu-i ascult melodiile decât una şi nu pot să înţeleg ce au oamenii de comentat împotriva lui.

| Disstrict a răspuns:

Ando fara rautate da nu ai pus bine intrebarea Trebuia sa intrebi daca ni se pare ca este om? si raspunsul ar fi fost simplu daca ii extraterestru ii trist pentru simplu fapt ca noi speram sa fie mai dezvoltati intelectual ca noi la care apare o pancarda cu (EPIC FAIL)