| (๏̯͡๏ blue bijou a întrebat:

Cum vi se pare justin bieber?

Răspuns Câştigător
| ChocolateDroid a răspuns:

Justin chiar a devenit vedeta peste noapte, si acum apare in toate revistele si toata lumea vorbeste despre el.
Unii oameni il urasc altil iubesc. Fiecare ca gusturile lui pana la urma.
Mie imi plac ochii luihee hee

22 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Un ratat mareeeeeEElaughing

| Xonia a răspuns:

Mie imi place
E frumos, canta bine, dar nu pot sa spun ca sunt cea mai mare fana
Dar imi place

| Kate21 a răspuns:

Nu imi place

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Il stiu pe justin de mic.am inceput sa apreciez muzicaa lui de pe la TV. mie imi place One Time si Baby big grin.Eu zic ca e ff simpatik big grin in fn =)

| Angiutssa a răspuns:

Am facut o mica "cercetare". Am scris "Justin Bieber" la "Cautare intrebari sau raspunsuri" si am gasit mai mult de 40 de intrebari care contin acest nume.Cred ca asta spune tot.

| Catzelush a răspuns:

Hei plwoshpwfowss si mie la fel...tot One Time si Baby, chiar daca sunt baiat imi place muzica lui! Nu spun ca sunt un fan urias.

| laura_9178 a răspuns:

Najpa rau de tot

Răspuns utilizator avertizat
| BloodStained a răspuns:

Mic, rasfatat, netalentat, ajuns vedeta peste noapte datorita relatiilor parinitilor.Toate pustoaicele de 9-13 ani sunt innebunite dupa el. N-are pic de talent si sunt mult mai multi baieti mai frumosi si talentati, doar ca nu sunt la televizor.

| Teodoragnis a răspuns:

Vreau sa spun ca am 12 ani si il urasc pe justin bieber care este un copil rasfatat si cu fite

| dragosh a răspuns:

A mai fost intrebarea asta ieri sau alaltaieri da`vad ca azi te`ai inregistratwinking
Ma dezgusta pustiu` ala pentru ca "a devenit vedeta" peste noapte cu ajutoru` parintilor lui(pile, relatii, etc)

Sper sa te simti bine pe site si spor la cat mai multe raspunsuri si intrebari inteligentewinking!

| justinbiebersucks a răspuns:

Numele meu spune tot.

| PaullaDeDe a răspuns:

Il ador

| alexandra_7704 a răspuns:

Adorabil`love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? gay laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BloodStained, eu nu ma incadrez in intervalul de varste de-acolo(am 14 ani si, sincer, eu imi permit totusi sa spun ca ma pricem la muzica(fac canto le la 5 ani)si credeti-ma ca, eu l-am auzit si cantand live, nu la spectacol si canta aproximativ ca in videoclipuri.Aceasta diferenta de voce din videoclipuri si la spectacole, live, vine deoarece el tine la imagine(dans, topaiala, etc.)si cantand si topaind, i se mai opreste pentru putin respiratia si chiar gafaie.Si la videoclipuri danseaza si topaie, dar acolo, de cele mai multe ori, cantaretii doar mimeaza, si se inregistreaza pe parcurs apoi se ataseaza pe film.Nu de fiecare data.In BABY, One time asa e, dar in One less lonley girl nu e asa.
Sincer, am fost in Georgia si in Canada...amm asistat la vreo 4 sau 5 concerte de-ale lui Justin si am stat in primul rand la toate(pentru cine vrea sa creada.Cine nu, treaba lui). Am avut onoarea sa il cunosc.Nu am fost la el acasa, dar am fost intr-un stuio de inregistrari cu el si Asher. L-am asculta, canta exact la 20 cm de mine si credeti-ma ca el canta intr-adevar foarte bine si are si stil.Cine vrea sa ma creada, binne, cine nu, iarasi bine.Eu sper totusi ca v-am convins ca nu e chiar un copil rasfatat. Daca vreti sa ma credeti, eu il cunosc si nu e chiar asa.Il vizitez cam o data pe an si ma ajuta sa ma lansez.Repet,nu am fost la el acasa.Raspund la mai toate intrebarile despre el si incerc sa va conving ca nu e un copil rasfatat cu multi bani.Parintii lui nu au avut posibilitati materiale chiar foarte bune inainte ca el sa se lanseze.Intelegi-l,oameni buni ca e si el om, are si el doua maini, doua picioare, o gura...

| missmine a răspuns (pentru anonim_4396):

U ar trebui sa nu te mai uiti la atat de multe filme, draga mea!rolling on the floor ancutzzza10

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm hmm...auziti voi fetelor? stim cu totii ca voi scrieti,, e urat" sau,, oribil". nu e adevarat. E ca masa : e ca un ursuletz dragalsh. daca mai aud pe cineva cu raspunsuri de gen e urat sau altele ma supar. daca ai ceva in potriva nu mai raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un ratatlaughing

| Criss_9383 a răspuns:

Mie imi place.si oricum la scoala toti vb de el si ask musica lui. si mie imi place dar nu sa'l iubesc sau ceva de genu...imi place. pus si simplu imi place

| oana_6696 a răspuns:

Justin misepare tare dragut si sensibil este adorbil;: pupici multi lui justin