| myheart987654 a întrebat:

Cum vi se pare justin bieber?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Mi se pare om.Nu cred ca e gay sau fata.E un baiat,doar ca cu gindurile prea inalte despre el, prea fitos ca are bani, o prietena populara si nice si o multime de fane de virsta 13 ani. Doar din cauza asta e asa, in rest cred ca ar putea fi un baiat obisnuit.Si cred ca totus are talent, doar ca isi pune in evidenta doar fizicul(aspectul) si nu talentul.Nu`l ador sau venerez, dar nici urasc cum altii.Mi`e indiferent atita timp cit nu a facut nimic rau happy Bye dear` :*

7 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Am aceeasi opinie ca @2reasons.
Pune prea mult accent pe faima, bani; are prea multe asteptari de la cariera lui, si o crede pe Selena un magnet al publicului.
Atat.

| IuliaCx a răspuns:

Cocalar`!:p

| MrVegas a răspuns:

Ca flegma*n lac(degeaba) e praf tipu

| JammyLove a răspuns:

E cel mai fain baiat

| Alesskina a răspuns:

Nu pot spune oribil dar cred ca e cazul!

| anac0nda a răspuns:

E gay justin bieber... da are noroc. are bani, e faimos, o are pe selena gomez.

| Euuuuuuuuuu12121012 a răspuns:

Imi plac unele melodii de la el. E destul de dragut dar nu e genu meu >(