| hastemele a întrebat:

Ce vi se pare cel mai atragator la un baiat /barbat?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Fizic- ochi mari, fund sexy, sa mai treaca si pe la sala din cand in cand si parul sa nu fie chiar scurt dar nici cu pletebig grin
Moral- sa fie sensibil, cu bun simt si sincer(rar mai gasesti in zilele noastre.happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Personalitatea, caracterul.
Vezi raspunsul meu (mai detaliat) de aici: http://www.tpu.ro/......t-pentru/.

| lyrics a răspuns:

Ochii, bratele puternice sa ma simt protejata...
spatele...
si gatul asta din punct de vedere fizic

| Debb a răspuns:

Bineinteles ca in primul rand iti sare in ochi aspectul dupa care, daca chiar iti place, incerci sa il cunosti cat mai bine. Daca se comporta la fel de frumos asemeni aspectului este perfect :d.

| constantyna a răspuns:

Cum se comporta, cum vorbeste, atentia pe care ti-o acorda, vocea, curatenia(hainelor, privirii), caracterele masculine(umerii, nasul, barba, etc), sa fie corect, sa aiba umor fin.Sa aibe suflet.Nu e un singur lucru atractiv, ci mai multe!

| EsarfaRozZ a răspuns:

Atitudinea

| Andreea_6422 a răspuns:

Sa stie sa vorbeasca coerent, sa nu fie rusinos si sa aiba bun simt. Iar fizic vorbind, eu cand vad un baiat pe strada cel mai mult ma atrage parul lui :d imi plac tipii cu freze indraznete:d nu cu par plostit si monoton.