| tump a întrebat:

K... Help me please sunt indragostit de o fata! si ea nici ca s-ar uita la mine! ce sa fk "am fluturi in stomac" tot timpul! si nu mai pot fara sa o vad, stiu ca suna ciudat dar urask vacanta vr la scoala sa o mai vad! help me please!

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna:*
Daca esti indragostiti de ea spune-i ca o iubesti enorm si ca ai vrea sa stea cu tie pun pariu ca o sa stea cu tine orce fata si-ar dori sa existe un baiat care sa ii spona ca o place ca o iubeste successs pup dolce :*:*

2 răspunsuri:
| razvan1305 a răspuns:

Spune-i wa. esti barbat, baietel sau femeie? Auzi la el mi-e rusine. Daca tie rusine stai singur. Ori cat ar fi de dur rasp meu asta e viata, spune-i macar sa stie si ea

| MariusDeejay a răspuns:

Stiu cum e senzatia asta sad da cheama in oras nu stiu la un suc film big grin