| MariusPopa92 a întrebat:

Kum este mai placut sexul? cu prezervativ sau fara`?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Cu siguranta fara prezervativ(natural)dar numai cu cine crezi ca merita(sot/ie iubit/a)/nu cu oricine la intamplare ca te poti astepta la surprize neplacute.

15 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Fara, dar mai pentru siguranata cu

regis
| regis a răspuns:

A f. te cu un prezervativ e ca si cum ai mirosi un buchet de flori cu masca de gaze. Fara prezervativ este ca si cand ai juca ruleta rusa... cu un pistol cu incarcator.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Normal care fara prezervativ e mai placut... insa nici cu prezervativul nu-i mai prejos... conteaza siguranta... si atunci imbini utilul cu placutul...

| selef a răspuns:

Cu sau fara dar daca se poate cu alta.

| jani a răspuns:

Sexu este mai placut cu prezervativ...pentru ca... daca faci fara prezervativ si faci sex...inseamna ca nu cunosti partenera... iar in acest caz... poate ramane ea gravida...sau...iti face cadou...**** umflate... pisat cu durere... fara prezervativ...nu poti face sex...doar dragoste...pentru ca... poate ramane linistita gravida... puteti creste copilul impreuna...sau poti plati pensie alimentara... e placut sau nu?

| rita a răspuns:

FARA!hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| gynycola a răspuns:

As vrea sa stiu si eu______nu am facut niciodata cu ____________nu a fost nevoie_____________pup

| albc12 a răspuns:

Normal ca fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai placut e' fara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiscutabil fara. Ai parte si de adrenalina din belsug, mai ales ca nu stii cu ce te poti alege dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prezervativ e ca si cum ai linge mierea prin borcan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără, e cel mai super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara prezervativ e mult mai placut