| antonyaa a întrebat:

L-am cunoscut pe internet (facebook) este de la mine din oras dar momentan este plecat in italia. avem cativa prieteni comuni dar nu stiu daca merita sau nu sa il astept. El v-a mai sta pe acolo maxim 2-3 luni. Ne intelegem perfect, vorbim mai tot timpul... ce credeti? sa il astept sau sa nu?

Funda si voturi. Meersii :X:*

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Oh doamne. Astepta! E perfect, ca un baiat cu care sa te intelegi nu gasesti oriunde. Stii, in viata asta de fapt exista o singura persoana care ti se potriveste, chiar daca nu o vezi. Eu zic sa il astepti, nu ai ce pierde. Eu am asteptat pana sa il vad prima data pe prietenul meu, 4 luni, atat am asteptat, si acum e totul frumos, si suntem impreuna de 1 an si 5 luni happy

| Claw a răspuns:

Eu il astept! Il iubesc si merita orice sacrificiu!
Succes!:*

| Ciocoloco22 a răspuns:

Pai daca vorbiti mereu si va intelegi bine si sunteti dispusi aman2 sa ast atat atunci ai rabdare si ast, parerea mea:*