| antonim a întrebat:

L am intrebat pe baiatul pe care il plac daca place pe vineva si mi a zis ca numele persoanei pe care o place incepe cu initiala numelui meu dupa care a cam evitat oare ma place pe mine?

Răspuns Câştigător
| Mirkutza99 a răspuns:

Nu putem sti astfel. Insa poti incerca sa il intrebi lucruri despre fata respectiva : de exemplu ce culoare are parul, ochii sai, etc. De asemenea s-ar putea sa te evite deoarece:
1- dupa aceasta intrebare s-ar putea sa isi fi dat seama ca il placi si astfel sa nu isi doreasca o relatie cu tine
2- sa creada ca il vei da de gol afland de cine ii place si nu isi doreste sa mai discute cu tine.
Totusi exista si 50% sanse sa fii chiar tu aceea fata. Aplica metoda pe care tocmai ti.am zis-o si, chiar daca nu esti tu fata de care ii place il poti face sa te placa si pe tine. De exemplu il intrebi ce ii place la o fata sau ce culori ii plac sau ce genuri de vestimentatie si imitand gusturile sale ii demonstrezi ca va potriviti avand multe lucruri in comun.Insa s-ar putea sa isi fi dat deja seama ca il placi si s-ar putea sa- ti acorde o sansa din mila si probabil nu ti-ai dori asta asa ca refuza-l in cazul in care te va invita in oras. Daca te place cu adevarat va mai incerca o datahee hee Iti urez succes in cuceriri laughing.

3 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

laughing))))) Eu cred ca pace pe altcineva.

| neutrino a răspuns:

Daca esti singura lui cunostinta care are acea initiala, atunci a dat norocul peste tine.

| qNesquik a răspuns:

Poate sunt multe persoane cu initiala numelui tau mai ales daca e "A" e... clar. Dar nu vreau sa te dezamagesc sau descurajez, daca il placi spune-i! Sau puneti o colega sa il intrebe daca te place pe tine gen
"Auzi o placi pe X? Nu ii zic raman intre noi" si asa vei afla.
Sau ii spui ca il cam placi.
Bafta oricum.