| babyloving a întrebat:

Astazi l-am intrebat pe baiatul pe care il plac daca ma place si el a evitat subiectul oarecum,spunand,,sau",,,ori",,, virgula" si alte prostii de genul asta.Intrebarea mea este : oare de ce se comporta asa si nu vrea sa imi spuna ce simte? Ar trebui sa il mai intreb odata ce simte pentru mine si sa mai insist sau sa nu mai zic nimic si sa fiu bosumflata? FUNDA MARE!

3 răspunsuri:
| stef112 a răspuns:

Poate inca nu simte nimic dar daca stie cal placi poate o sa se uite altfel la tine. daca nu o sa zica inseamna ca nu te place dar de ex eu reactionez mai greu daca o fata imi zice ca ma place incepe sa imi placa de ea(sau poate nu)dupa cateva zile... daca nu iti zice nimic e BOU. succesurilaughingbig grin

| alex8840 a răspuns:

Pune-l pe un prieten bun de-al lui sa intrebe ce crede despre tine si daca te place.

| LifecycleX a răspuns:

Arata'i ca il plaki smug Doar asa poate vedea =)