| biancaandreea a întrebat:

L-am mintit pe prietenul ca o sa stau acasa si am iesit cu o prietena sa se vada cu un baiat.Acel baiat era cu un alt baiat.Am fost la o terasa, iar peste un timp prietenul meu si-a dat seama ca nu sunt acasa si ma tot suna sa afle unde sunt. I-am zis unde sunt si a venit si el. Dupa ce am plecat de la acea terasa am mers toata "gasca" sa ne plimbam.La un moment dat am inceput sa ne certam pe acest motiv, i-am spus ca l-am mintit pentru ca stiam ca o sa l deranjeze, pentru ca uneori este foarte gelos. Mi-a dat un pumn in spate si apoi m-a injurat si a zis sa vorbim.Am inceput sa plang si cei cu care eram mi-au sarit in ajutor si au reusit sa il trimita acasa.Ma tot suna sa isi ceara scuze, regreta.Sa il iert? Avem 7 luni

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Minciuni? Pumni? Injuraturi? Nu-i bine.Nu va respectati unul pe altul, si nu vad nici un viitor bun...De potrivit,insa, va potriviti.Tu minti, el te pocneste si te-njura.Curat murdar!

| Zenithf a răspuns:

Bine ca nu o avut un cutit la el, sau altceva. Ti-a dat dovada de ce poata sa faca, cu tipi din astia nu poti face viata buna.

| NickiMinaj a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa ajungi la 7 ani si 10 copci. parerea mea sincera e ca ai fi extraordinar de proasta sa te impaci cu el si cel mai probabil asta o sa faci, doar "aveti 7 luni". pot sa schimb specia? sad pretty please!

| BlueBird a răspuns:

Pai stii o data o sa se intample ceva de genul o sa vina o sa te bata pana aproape de moarte si te mai injura pleaca si apoi te suna sa iti ceara scuze?! Atunci il mai ierti?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Dobitocii astia care lovesc fete sunt fatalai, Cu orice ti-ar gresi o fata nu trebuie sa dai in ea, o parasesti in cel mai rau caz si atat.
Daca a dat odata in tine fi sigura ca va mai da si cu alta ocazie, si tu o sa te obisnuiesti sa incasezi bataie ceea ce nu e normal.

| ioana_8925 a răspuns:

NICI SA SE APROPIE DE TINE SA IL MAI LASI - TU ITI DAI SEAMA CE O SA ITI FACA DUPA 2 ANI daca acum a facut asa? dar esi cumva sotia lui sa ii dai socaoteala la ce faci tu? deocamdata esti libera chiar daca aveti o relatie - fetelor nu va lasati conduse de barbati - e cea mai mare prostie - femeie este egala cu barbatul cum este si cu oricare alt om - acum ti-a dat un pumn in spate maine un sut in fund poimaine vreo 3 a***i si peste ceva vreme face o combinatie intre astea si iti da o bataie de mama focului barbatul care isi bate femeia de langa el este un dobitoc un las care nu stie sa respecte - putea face orice dar nu sa dea in tine - tu decizi dar nu uita daca a facut o data va mai fcae de cate ori va avea chef pentru ca va stii ca il ierti si bineinteles ca asa vei face la infinit sperand ca se va schimba, dar iti spun eu ca nu! niciodata nu vei intalni persoana perfecta dar o vei intalni pe cea potrivita - si crede-ma ca nu el este din moment ce te-a batut! chiar si un pumn inseamna violenta!

| MissC_6297 a răspuns:

Nu e asa de mult 7 luni, iar daca el te loveste de pe acum, ce o sa fie mai tarziu, cand o sa fii in totalitate "proprietetea" lui? Pentru ca asa se poarta.

| unknownboy a răspuns:

Nu. Hai cu injurati mai era cum mai era dar cu lovitu. E cea mai proasta chestie pe care ai putea sa i`o faci unei fete... mai ales so si iubesti. Mai asteapta putin totusi daca ai sentimente puternice si ai incredere in el happy

| BabyPink a răspuns:

Dacă te-a lovit odată, te va lovi şi a doua oară.

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Dale incolo de 7 LUNI, ce doar nu aveti copiii ca sa ai un motiv intemeiat sa nu te desparti de el. Daca el nu stie sa se poarte si a mai si dat in time nu se merita.Vai de capu meu pai daca eram in locu' tau pai ma luam cu el la bataie si nu mai tineam cont de nimic. Stiu sunt rea laughinglaughinglaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici ce ai făcut tu nu e bine, dar nici ce a făcut el nu e bine. Nu știu, tu trebuie sa știi ce e de făcut pentru ca tu îl cunoști.
Bafta

| lyza01 a răspuns:

Lasa-l un timp sa vezi daca renunta sau chiar tine la tine. Si apoi pune`i conditia ca daca mai face o data asta va despartiti definitiv. Dar in primul rand trebuie sa fii sigura ca te iubeste.

| comaflorin a răspuns:

E treaba ta faci cum vrei laughing) glumeambig grin pai probabil baiatul a crezut ca ai facut-o cu intentie gen voi 2 iei 2. poti sa spui u ce vrei sa el nu mai crede mai ales ca l-ai mintit.probabil si-a iesit din fire. daca il iubesti sincer ar trebui sa il ierti... e prima oara si e omenesc sa gresesti, a 2-a oara pabig grin mai ales ca te-a sunat sa isi ceara scuze! bafta

| gena_4673 a răspuns:

Daca chiar vrei sa te impaci cu el, incearca sa nu il mai minti...pe urma pretinde de la el sa aiba un comportament adecvat