| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

L-am visat pe baiatul pe care il iubesc ca s-a reîntors ce o sa se intample in realitate, fara jigniri

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Nu o sa intample nici pe dq!

| corbulalbrosu a răspuns:

Continua sa visezi. S-ar putea ca la un moment dat visele tale sa se adevereasca. happy

| anamariarot a răspuns:

Eu cred ca visul asta e de fapt dorinta ta, poate simboliza dorul de el sau ca asta o sa se intample, dar sansele sunt mult mai mici, pentru ca de foarte putine ori visul e intr-adevar o premonitie

| lovecats123 a răspuns:

Eu cred in vise. Adesea visele sunt premoniții. Sunt foarte multe cazuri în care visul de adeverește și apare fenomenul de deja vu. E un mod prin care Universul încearcă să îți arate că în zilele următoare de va ivi o ocazie să vă împăcați. Ai grijă să nu ratezi. Iar dacă Universul nu vrea să se grăbească, poți face chiar tu visul să devină realitate. Iubirea e puternica, trebuie să credem în ea și în forțele ei. Cine știe ce se poate întâmpla.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lovecats123):

De fapt energia pe care o depui crezand ca visul e o premonitie face asta. Nicidecum visul in sine.