| Hukez a întrebat:

La 2 zile dupa dezvirginare, prezinta o sangerare (nu abundenta), un fel de rosu deschis, dar si o durere in zona vaginului.
Imi puteti explica ce este? Si mai ales daca e normal sau nu.

6 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

O placere fara durere nu prea exista... faci inca o data si vezi ca durerea e placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si? a meritat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tu esti baiat? da pentru cine intrebi? pentru tine ori pentru salteluta ta? credeam ca esti fata.

| SorinaSuciu a răspuns:

Este normal sa sangerezi in timpul actului sexual( cand esti viragina) pentru ca in interior pe vagin se gaseste o membrana subtire care se rupe atunci cand intra penisul. durerea puternica apare daca te dezvirginezi la o varsta fragede 16-18 ani dar nu stiu daca e normal sa te doara si dupa aceea probabil ca da.

| Hukez explică:

Logic ca sunt baiat straight face
Mai bine taci oh go on

| ProblemeinRelatii a răspuns:

Varsta frageda 16-18 ani? laughing, fetele din ziua de azi de la 13-14 ani deja