| livia_8891 a întrebat:

De cateva zile ma simt o durere in zona vaginului. De ce? Nuam avut nici un contact sexul...si nici macar nu mi-a veni ciclul ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori ai racit, ori o sa-ti vina zilele astea. Daca o sa te doara si ovarele, sigur apare menstruatia!

| Mar a răspuns:

Cati ani ai? De la 11 ani in colo va veni.In plus depinde si cat de dezvoltata esti...Si poate trebuie sa iti vina

| Fllly a răspuns:

Poate trebuie sa iti vina happy...sau poate ai racit

| livia_8891 explică:

Pai am aproape 13 ani big grin si la majoritatea fetelor din clasa mea le-a venit cilul si mie nu...