| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie cu ce ar fi mai bine sa ma epilez in zona vaginului? Mie cam frica de durere mai ales acolo... Va multumesc mult pup

6 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Vaginul este un pasaj de trecere între uter - organ sexual aflat în interiorul corpului femeii - și vulva la exteriorul corpului femeii. Nu e acoperit cu par. Deci nu ai de ce sa te epilezi acolo. Daca te referi la zona unde are toata lumea par atunci poti folosi lama.

| Snow a răspuns:

Cu crema. Nici nu doare si te faci si repede. Bafta

| Annie_3559 a răspuns:

Crema depilatoarehappye simplu:*.
papawave

| Lol_1641 a răspuns:

Cumpara un Bic, si nu stiu banuiesc ca sunt ceva spume de ras mai speciale pentru voi fetele!winking Sau ma lasi pe mine sa o fac in locu tau!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sapa laughing

| baby_9433 a răspuns:

Buna.crema depilatoare.succes.pup