| anonim_4396 a întrebat:

La 20-30 minute după ejaculare m-am jucat cu pe...l pe clit-ul ei, fără sa penetrez, dar am atins vaginul de câteva ori, ea era in perioada fertila, acum nu îi vine menstruatia de 2 zile. Exista riscul de sarcina dacă nu am penetrat vaginul după ejaculare? Care sunt șansele ca sperma sa pătrundă singura înăuntru? Țin sa menționez ca am făcut sex neprotejat înainte dar am ejaculat in afara, iar a doua oară ejacularea s-a produs departe de vagin. Rog seriozitate. Nu am nevoie de mustrări și etc. Mulțumesc anticipat

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cine va invata mai, astfel de ""jocuri"" idioate?! De ce nu o mangai si saruti, in loc de aberatia asta?!
Riscul de sarcina este destul de mare!

| DauSiSpargNatasha a răspuns (pentru PsihoSex):

Taci **** in PU14, n are omu' nevoie de comentariile tale inutile. Fa-ti o iubito si cand te roaga sa i-o freci zii ca tu nu faci d'astea)))))))))))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai atins sursa de 220 volti, si nu te a arslaughing Păcat

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar avand 2 partide de sex consecutiv si neprotejate in perioada fertila, sarcina este garantata, indiferent ca ai ejaculat afara, deoarece ramane sperma pe teava, care se scurge invluntar imediat cum ai reintrodus penisul.

Pune fata sa faca un test de sarcina DUPA 7 zile de intarzieri, asta in situatia in care are ciclul de tip regulat.
Daca ciclul ei este de tip neregulat, testul se face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici posibilitatea si nici probabilitatea de a se forma o sarcina NU poate fi 100% exclusa si/sau eliminata, in urma unui astfel de joc sexual absolut stupid intretinut in cea mai periculoasa zi (moment posibil) din intregul ciclu menstrual. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, nu este risc de sarcina.