| 4Life a întrebat:

La baietii rai ce fel de fete le plac?

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Fete care stiu sa se exprime.Asculti manele de te exprimi cu 'la baieti ce le place'?

| ignore a răspuns:

La uni le plac fete "bune" alti prefera tot pe cele rele. depinde de fiecare b.

| TeoPT a răspuns:

Răspuns simplu - CURVE!

Răspuns utilizator avertizat
| EuOO a răspuns:

Virginele.

| Dumnezău a răspuns:

Fetele care n-au nimic impotriva faptului ca darlaul sa mai aiba doua-trei prietene,fete care nu s-ar da inapoi de la o frumusete de orgie cu darlaul si acompaniamentele feminine,fete care s-ar lasa imbatate/drogate(dupa preferinta Fat-Frumosului) de masculul feroce, ca apoi sa o suga ca-n filme porno, fete imbracate c00l si $meker, fete caracterizate prin:''b@@@, c0ytz3,c3 buuun@ e @1@,c3 @$ f|_|t30''.Fete d-astea.Panarame.Coarde penale.Curve.Ma intelegi tu.Cius!

| PredatoR a răspuns:

De teapa lor... n`ar sta niciunu dupa una cuminte 100 de ani pana sa o f**a, bine ca mai sunt si exceptii.

| Unbearable a răspuns:

Mbune & rrele.

| Haose a răspuns:

Sunt un rau, miaaaau:X

| Alejay a răspuns:

La baietii rai le plac fetele sa fie blonde, sa fie proaste, sa o faca cu ei pe un suc! asa e peste tot

| BogdyBogdan a răspuns:

Fetele rele laughing

| pokales a răspuns:

"La baietii rai" le plac fetele care nu stiu sa scrie!

| KoKo56 a răspuns:

Cwrvele big grin

| Fortune a răspuns:

Fetele care-o sug