| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Baietii,ce fel de fete va plac?happy

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

De ce trebuie să mintă toată lumea? De ce toți vor să pară niște inocenți când toată lumea este ipocrită? Chiar crezi că va spune cineva adevărul?
Îți spun ce tipe le plac băieților! Tipele rele, care știu ce vor de la viața. Acele tipe care îi induc în eroare cu vorbele, acele tipe care arată bine. Acele tipe care sunt superficiale, care își bat joc de ei, și totuși îi fac fericiți!
Suntem oameni până la urmă, la ce alegeri idioate facem, aș crede că ne place suferința!

| mgtow a răspuns (pentru positivity):

Am incercat si cu urate dar tot proaste sant, acum cel mai bine e sa ai un animal de companie in casa.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru positivity):

Toti sunt disperti dupa c***e! Desi spun ca le plac fetele cuminti.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi plac toate pentru ca nu se dau la mine si ma lasa sa imi vad de viata mea linistit, + imi economisesc unele cuvinte sa le zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase si inteligente.

| Hexiled a răspuns:

Imi plac fetele care sunt amuzante
ma plac pentru ceea ce sunt
cele care au in ochi o sclipire speciala
cele care stiu de gluma si care siu sa lipeasca o palma funda?

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Hexiled):

Mersi pentru raspuns! Mai astept raspunsuri, apoi ma decid cui dau funda happy

| Hexiled a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Mersi

| Máá_Al_Le_1993 a răspuns:

Chiar la aceasta intrebare m-am gandit sa o pun si eu smug.ce coincidenta big grin