| adelin2552 a întrebat:

La baza capului penisului au aparut niste ciupercute, cum scap de ele fara sa merg la medic? e grav?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e grav. Probabil sunt niste condiloame. Nu poti scapa de ele fara sa te duci la medicul dermato-venerolog. Si nu face niciodata sex fara prezervativ, fiindca poti da boala mai departe (infectia HPV).

5 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Declara deschis sezonul la cules de ciuperci laughing. Du-te cu curaj la dermatolog, fraiere, fii cu cap pana nu ramai fara capul p*lii!

| noktambul a răspuns:

Revin : Mai baiatule, tu nu pricepi : Du-te neintarziat la un cabinet de dermatologie. Gluma-i gluma, dar chiar tu consideri ca scula nu o sa-ti mai trebuiasca de-acum incolo incat sa-ti bati joc de ea cu nu stiu ce tratament recomandat pe net?!

| RB26DETT a răspuns:

Da cu ciocanu daca nu da cu insecticid, acetona, acid, ceva sa carbonizeze zona. glumeam zii lui taicatau

| CudiDaKid a răspuns:

Ciupercute? :o pai culegelewinking bafta

| adelin2552 explică:

Si stiti voi vreun tratament?