| anonim_4396 a întrebat:

La ca varsta ati facut prima oara sex?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Destul de tarziu[aproape 19 ani]in comparatie la ce varsta se incepe viata sexuala in ziua de azi

| Alinaga a răspuns:

| Madiitza a răspuns:

Aproape 16

| yooo123 a răspuns:

La 17 ani! Acum tu decizi cand vrei sa faci. Si e urat sa spui ca faci sex. Mia bine spui ca faci dragoste e mai frumos. Sexul nu tine cont de varsta.:X

| black34white a răspuns:

La 14 ani happy (cata194 : la 7 ani erai rupt de laba laughing )

| ℓσνє a răspuns:

Inca nu mi-am inceput-o... insa iti recomand sa o incepi dupa 18 anihappy. ( nu stiu ce varsta ai tu ).

| GabehAle a răspuns:

18 ani.

| sandra94 a răspuns:

La 17 ani

| Dorina1994 a răspuns:

| cata194 a răspuns:

7 ani