| andreea2444 a întrebat:

La cat timp de la un contact sexual neprotejat apar simtomele de femeie insarcinata? de exemplu greata...

9 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Destul de tarziu, abia dupa doua saptamani. Uneori insa nu apar deloc, fiindca nu toate femeile au simptome.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Sunt si simptome de barbat insarcinat, sau cum?

| Mussette a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da. Incepe sa goleascaa buzunaru; se face om serios, cu nevasta si copil. laughing

| Hαppiηеss a răspuns:

Dupa 2-3 saptamani depinde, nu este o regula.

| ShadoWCrist a răspuns:

Iti dai singura seama....depinde de fiecare.

| DoarSteff a răspuns:

Cam la 2-3 saptamani... hai maxim o luna. Oricum presupun ca le simti si tu nu?

| AdYtZu189 a răspuns:

Nu este un interval de timp anume depinde de organism.

| AnonimaAntonia a răspuns:

Dupa cateva saptamani, maxim o luna.

| andreea2444 explică:

Si gen cand se implanteaza trebuie neaparat sa ai o scurgere?