| zizibela a întrebat:

La cat timp faceti dragoste cu partenerul vostru? noi facem o data la 2 saptamani, din partea mea este suficient nu ma dau in vant dupa astfel de senzatii dar nu stiu ce sa spun si despre elbig grin astept raspunsuribig grin:*

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mey, depinde de cat timp are fiecare, cat de des va vedeti, ce apetit are fiecare si tot asa!
Eu zic ca ar fi mult mai simplu sa il intrebi direct ce preferinte are el!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu avem un program stabilit. Cand avem timp, chef si dorinta.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Aceasta frecventa este potivita pentru un cuplu de 50-60 de ani! Nu stiu ce varsta aveti dar, probabil ca tu nu ai orgasm prea des, sau deloc, ca altfel ai simtii nevoia sa faci sex mai des! Sau sunteti prea tineri!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Daca nu te dai in vant inseamna ca nu va potriviti, ori habar nu are ce face el.
La mine media e de 2 pe zi.

| erik a răspuns:

Exista cupluri la care sexul intervine ca atare, viata sexuala fiind mai putin importanta, insa iti spun cu certitudine, ca pentru alte cupluri, viata sexuala joaca un rol foarte important.Nu stiu cati ani ai, dar textul intrebarii tale ma face sa trag concluzia ca ori esti inca prea mica, ori nu este vorba de o relatie speciala si implicit lipseste PASIUNEA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2-3 ori pe saptamana big grin