| βǿβǿ a întrebat:

La cati ani ati avut primul vostru prieten? [iubithee hee] cum a fost? si cat timp ati fost impreuna?happy

18 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La 16 ani, dar nu simteam nimic pentru el, asa ca a 2 a zi l-am parasit, m-am speriatstraight face

De atunci nu mai fac prostia sa stau cu cineva de gura lumii sau din curiozitate.

A fost o invatatura de minte foarte buna!

| catthshshshs a răspuns:

Aveam vreo 16 ani si ceva, pentru mine era ceva nou atunci, acum imi dau seama ca nu era nici pe departe baiatul cu care sa ma potrivesc.
Am fost impreuna 2 ani si 2 luni, intervenise obisnuinta si in acest interval relatia a scapatat des.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Prima mea relatia am inceput-o cand aveam 16 ani jumate si a durat 1 an de zile.
Relatia a fost ca oricare, cu certuri din cand in cand, ne-am si iubit dar asta e, a trebuit sa se termine...

| Corinne a răspuns:

Buna!
Primul meu prieten a fost in clasa a7a.Eram mica, nu stiam asa multe despre baieti, am fost impreuna o luna si o saptamana stiu sigur laughing dar din pacate nu`mi amintesc cu drag de acele clipe plus de asta cand il intalnesc mi rusine sa le spun prietenelor ca mi-a fost iubit :-& nu ca eu as fii cea mai frumoasa sau ma cred cea mai frumoasa, pur si simplu imi este rusine de gusturile ce le aveam atunci laughingpfff
Asta e :-

| wannabe a răspuns:

La 16 si 4 luni
relatie de 4 zile
a fost nu prea placut

de atunci nu am mai avut nicio prietena sad

| rap4us a răspuns:

Am avut prima prietena la 4 ani.

| dsada a răspuns:

Acum la 12 ani. sunt cu el de 2 luni. ei sa speram ca si mai multbig grin

| JeTeLove a răspuns:

Eu am avut primul iubit la varsta de 13 ani. Pai straight face Cum sa fie... Oribillll laughing) Nu stiu ce a fost in mintea meaaaa straight face Na, eram si eu copil blushing Nu ca acum nu as fii straight face Am fost impreuna 1 luna jumatate.[ Ohh, ce cosmar frustrated ]

Ai grija de tine :X
Adeya:*

| Sisuu a răspuns:

Primul prieten l-am avut la 16 ani si am stat doar 3 luni impreuna pentru ca el se mai ducea si la altele.Nu a fost sa fie!

| EuCuMine_3336 a răspuns:

Asa ca sa raspund la intrebarea ta:13 ani, km 2 luni...
dar cu ce te ajuta? in fineee toata lumea ii libera sa puna ce intrebare vreaaabig grin

| anonul a răspuns:

Am avut prima prietena la 12 ani, si am stat impreuna 7 luni si cateva zile happy

| ReadyToHelp a răspuns:

La 12 ani sh am fost impreuna 2 ani sh 11 luni pe 24 iunie trebuia sa implinim 3 ani dar nu a fost sa fie

| cristinutzik a răspuns:

Primul meu prt a fost la 16 ani adica anul astalaughing si am stat impreuna doar 4 lunisad

| AndreEa_8847 a răspuns:

La 11 ani blushing

am stat apropae un an

Stiti vba aia : orice varsta are nebunia ei de o clipa blushing

Se poate spune ca a fost prima mea iubire.

| omuletz a răspuns:

La 12 ani :X.am simtit tot timpul ca am pe cineva drag langa mine love struck, pentru ca in acel an am suferit foarte mult ( mi-a murit fratele ) pot spune ca mi-a fost si inca mai este cel mai bun prieten al meu. chiar tinea la mine si avea grija de mine pentru ca eram cu 5 ani mai mica decat el :X. m-a scos la film si la suc de cateva ori si tot timpul era si este alaturi de mine. pai suntem impreuna de un an. si ne iubim parca tot mai mult pentru ca nu e genul de baiat care se gandeste doar la sex. inca asteapta sa mai cresc ca sa putem face si prostioarehee hee.:omuletz:. va saluta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 14 ani si inca n-am avut prieten
[nici nu vreau acum]
atunci cand vreau o sa am pentru ca sunt multi care m-au intrebat

| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a răspuns:

La paişpe ani :]. Şi a durat 6 luni şi un pic :3. Am totuşi amintiri frumoase.

| Cata_2053 a răspuns:

POi la 11 nu prea stiam bine ce era o relatie dar a durat 3 ani si ceva deci a fost super frumos dar ne-am despartit acum o luna ciudat a fost prima si foarte frmoasa si sa fiu sincera si acum imi este dor de el doar eram obisnuita cu prezenta lui in jurul meu dar sunt mica deci mai am mult de induratbig grin.