| MetalheadSatan666 a întrebat:

La cati ani credeti ca ar trebui sa ai prima relatie?
Tineti cont de vremurile astea!
vreau raspunsuri cat mai sincere!

Răspuns Câştigător
| Deea1111 a răspuns:

Aici depinde de cat de pregatita te simti.Eu am 14 ani si nu am avut inca o relatie.Pur si simplu nu ma simt suficient de pregatita.Deci nu ar trebui sa ii asculti pe altii ascultate pe tine si intreaba-te daca esti pregatita.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

18 ani. Recunosc ca si eu eram dus cand eram mic ca ma bagam in asa zisa relatie cu fetele dar nu stiam toata notiunea de baza in care se incadreaza dragostea. Acum nici nu mai cred intr-o relatie stabila la cum sunt vremurile si astia mici isi strica infanta prin prostii legate de sex.

| Georgi2011 a răspuns:

Eu zic ca la 13-14 ani

| richarddawkins a răspuns:

Aventura sau relatie?
o aventura pe la 16, 17
o relatie serioasa minim 20 de ani sa fim seriosi abia atunci te maturisezi ca om si poti cauta un partener pentru viitor

| costellodonatz a răspuns:

Vremea in zilele ce urmeaza se anunta a fi foarte calduroasa, cu valori cuprinse intre 27-33 de grade.

| mgtow a răspuns (pentru costellodonatz):

Sa mor eu de nu am ras la ce ai zis tu.

| costellodonatz a răspuns (pentru mgtow):

Stiu

| anoniiim a răspuns (pentru mgtow):

Si eu la fel laughing))

| kkkmakafull a răspuns (pentru costellodonatz):

rolling on the floor ..vin caldurile nu glumalaughing

| costellodonatz a răspuns (pentru kkkmakafull):

Vin vremuri grele laughing)

| PoeTuL05 a răspuns:

De la 11-12 ani incepe lumea in ziua de azi experimentarea relatiilor.dar fiecare dupa cat de pregatit este.Bafta

| yosirestu a răspuns:

Fiecare la ce varsta vrea

| DeeAndrEeA a răspuns:

17-18winking

| SabiiiXD a răspuns:

Cam de la 14-15 minim In ziua de azi cam asa sunt. Desigur ca nu sunt relatii serioase...