| AlexNet74 a întrebat:

Credeti ca maine va veni apocalipsa? happy Vreau raspunsuri sincere.batting eyelashes Spor la raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Nu. Doar maine, in partea de sud a romaniei avem temperatura -20º.

Pa.Pa.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vine vine.

| niko200 a răspuns:

Sincer... nu cred... in primul rand, maine este 12 decembrie nu 21laughing))

| Crucified a răspuns:

Pe 21 nu pe 12. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns (pentru Grigore1239):

Taci bre ca vine sfarsitul lumii exact cand iei tu vacanta. devil

Răspuns utilizator avertizat
| Crucified a răspuns (pentru Grigore1239):

Stiu ca n-o sa vina.winking

| τττ a răspuns:

Cine te-a mintit?

| AdrianVoicu a răspuns:

Sincer cred ca maine raman fara hartie igenica asta da apocalipsa

| PŞtefaniaP a răspuns:

Vine potopu'! Fa-ti provizii : pune-ti Chio Chips, Lays, Star tot ce poti! laughing
Si hartie igienica. te avertizez pentru ca pe marte nu este hartie igienicarolling on the floor asta daca nu te stergi cu curu' de pamant laughing)))

| Wladutz a răspuns:

Nu, dar in 21-12-2012 este o zi foarte speciala!

Primim vacanta de iarna ^.^

| 3ly3 a răspuns (pentru Wladutz):

Daa...laughing

| AlexNet74 explică (pentru Wladutz):

rolling on the floor

| AlexNet74 explică:

Nu am spus nici ca cred nici ca nu cred, iar acest gand nu ma agita...sunt curios happy

| AlexNet74 explică:

Nici eu nu cred dar, ca in biblie, sfarsitul nu poate fi prezis de oameni, va veni cand va vrea dumnezeu

| tl34 a răspuns:

Hihiii! Deja trecuram de apocalipsa dar ciudat ca mai este o apocalipsa pe 21 decembrie.Eu cred ca daca vrea Dumnezeu sa fie apocalipsa atunci, atunci va fi! Nu mai credeti in toti cei care spun la televizor.Aia au lipsa de ocupatie!

| 3ly3 a răspuns:

Serios? Chiar crezi asta? Daca ai credinta in Dumnezeu nu ar trebui sa te deranjeze acest gand, deoarece nimeni nu poate sti ...doar Dumnezeu.
Eu nu cred.