| pinky_8347 a întrebat:

La cati ani v-ati inceput viata sexuala? Si cum a fost prima experienta?big grin
Cine vrea raspunde, cine nu, nu!
Vreau raspunsuri sincere nu date la misto!winking

10 răspunsuri:
| legallyblonde a răspuns:

Eu la 17 ani mi-am inceput viata sexuala, ultima dintre prietenele mele. laughing Prima experienta a fost super, nu m-a durut aproape de loc, nu mi s-a intamplat nimic penibil sau mai stiu eu ce. Chiar daca nu mai sunt cu acel baiat, imi face placere sa imi amintesc de acele momente.

| unacutupeu a răspuns:

Pe la vreo 15 ani. a fost super, prima data nedureros.
a doua am simtit ceva... e fain incearca si tu si ai sa vezi mai bine pe pielea ta cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 14 ani a fost supeeeeeeer

| elasexygagica a răspuns:

La 5 ani tongue ha v-am facut pe toti tongue

| AlexXxSudStiL a răspuns:

Eu cand m-am nascut mi sa taiat ata, asa cica este regula, tata e turc si asa a vrut ...si primul contact sexual l-am avut la 16 ani si. dar nu am avut nicio problema

| fCD a răspuns:

@panarama aia de un metru si o gaura
Faci trotuarul la gradinita rolling on the floor))))))
Si. cauti parteneri?
Se lauda aia din grupa cu tine. ca au 5. ca au 6. ca au 7cm? happy

| pinky_8347 explică:

Am incercat dejawinking M. a durut cam rau am stat foarte incordatabig grin gst scum e totul super

| uningermik a răspuns:

Buna eu am 17 ani si inca nu mi-am inceputo... dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acu 2 luni ( am 15 ani daca n-ati vazut) big grin

| giorgio26 a răspuns:

Prietene sfatul meu este sa i-o tragi și după sa îți cauți pe alta