| Ally_8613 a întrebat:

La ce se uita prima data un baiat la o fata?big grin

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

La ce băieţi sunt în ziua de azi, se uită numai la corp. În special la sâni şi posterior.
La ce se mai uită? Păi la buze, la ochi.la păr poate.
Se uită mai întâi la ceva care să atragă privirea.
Mai puţini se uită si in suflet si in ...creier.
Din această cauză au ajuns piţipoancele la putere.Se îmbracă provocator şi fraierii asta văd la ele.In rest, nu au un pic de cultură generală în creierul ala sec.laughing
Singurul neuron pe care îl mai aveau s-a sinucis de singurătate. laughing

Cred că te-am lămurit. big grin

Missouri.

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Toata lumea se uita la corp(la ce sa se uite doaroh go on) indiferent de sex.Si putini sunt cei carora daca nu le place exteriorul continua totusi sa afle ce se gaseste dincolo de aparentewinking

| Emena a răspuns:

Fund.

| Bianca_3626 a răspuns:

Hmm la corp. Urmand fundul si dupa aia...happywinking

| Marynna a răspuns:

Cred ca, din pacate, la corp. dupa aceea la interiorul eihappy

| danycosty a răspuns:

Eu ma uit intai la corp(deoarece nu poti sti mute despre o persoana sin prina), desigur nu la fund sau la sani si, apoi la fire:-d.Trebuie sa mentionez ca nu pot suporta fetele fitoase si plangacioase. Din pacate numai fete de genu' avem in clasasad.
Mi s-a intamplat sa vad fete frumoase cu fire asemanatoare unei fetite de gradinitacrying

| T30D0RA a răspuns:

Depinde. Daca esti pe strada si vezi ca un baiat se uita la tine din departare, normal ca se uita la corp, nu? Si abia cand trece pe langa tine, se uita la fata. happy

| aиdяaaa●• a răspuns:

Pai depinde de baiat! In prezent baietii se uita mai intai la corp(sani si fund-in primul rand)si dupa la fata(daca se uita). Sufletul si gandirea, la ei, sunt puse pe ultimul loc din pacatestraight face
Iti poti imagina doua fete:una din ele cu sani si fund mare, insa nu foarte draguta, iar cealalta draguta, dar mai putin dotata sa zicemthinking Trece un baiat pe langa ele.La care se uita mai intai? La fata cu sani si fund mare, pentru ca i-au iesit in evidentastraight face
In ziua de azi, baietii sunt mai interesati de felul in care arata o fata, nu de ceea ce gandestestraight faceAsta nu e prea bine, pentru fetele care stiu sa lege doua vorbe(avand in vedere ca pitzipoancele au grija sa arate bine mereu, dar nu se gandesc ca trebuie sa deschida si gura ca sa vorbeasca), inteligente, dragute s. a. m. d.
Acum depinde de baiat, dar majoritatea sunt la felstraight face

| cristina a răspuns:

La corp

| Petronela a răspuns:

Felul cum arata

| missouri a răspuns:

Fundita?batting eyelashes

Multumesc.happy

Missouri.

| andreea_6355 a răspuns:

La felul cum arata...

| 2l3xandra a răspuns:

Depinde de baiatwinking

| benQ a răspuns:

Ca baiat iti spun ca, prima data cand vezi o fata din fata privirea o ia involuntar spre sani. Daca baiatului i`au placut cat de cat sani da o privire si spre fata.

Acum e partea dificila. Daca acel baiat te abordeaza inainte sa te vada la spate inseamna ca i`a placut expresia ta faciala, dar daca te abordeaza dupa ce ti-a vazut spatele. ii clar -> arati hot laughing

| negescuvlad a răspuns:

Daca e chirurg se poate uita si in interior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ma credeti nebun, dar eu ma uit mai intai la chiphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ma credeti nebun,dar eu ma uit mai intai la chiphappy

| JuSsTloV3 a răspuns:

Eu am intrebat pe mai multi baietii ca cica mai intai se uita la unghii ( ca sa vada daca se ingrijesc). apoy la fund si sani (ca sa vada daca,, e buna" )