| RAY a întrebat:

La ce anume va uitati voi fetelor prima oara cand accesati profilul unui baiat? Trimiteti mesaj de baiatul care va place sau nu?

14 răspunsuri:
| Singleone17 a răspuns:

Cred ca primul lucru pe care il verificam e sa nu aiba iubita? Apoi lucruri pe care le urmareste, cum scrie/ comunica... Ne mai uitam si la fotografii (sau mai bine zis ne holbam la ele)?

| Singleone17 a răspuns (pentru Singleone17):

Si legat de mesaj:
Daca are iubita CLAR nu fac asa ceva, iar daca nu tot nu îi dau mesaj( sunt prea timidă să fac asta).
Deci, baieti daca nu primiti mesaje de la fete sa stiti ca cel mai probabil pareti foarte misto si nu avem curaj sa facem primul paswinking )

| RAY explică (pentru Singleone17):

Esti ironica acum?

| Hollyg a răspuns:

Verific profilul unui băiat doar cand primesc mesaj, in sensul ca vreau sa vad cam cu cine vorbesc. De multe ori prostia unora li se vede pe fata deci... sa intelegi ca nu ma uit la "Frumusețea" sa.

| RAY explică (pentru Hollyg):

Deci cei care nu te atrag sunt prosti

| Hollyg a răspuns (pentru RAY):

Sunt unii oameni cărora li se citește prostia pe fata, metaforic vorbind.

| Adry05 a răspuns:

Mă uit cum arată, dacă m-ar atrage fizic, dacă îmi transmite ceva, iar dacă îmi place încerc să-i dau semnale că-s interesată gen like-uri când postează ceva, like la stories etc. iar dacă postează ceva despre un subiect despre care am și eu habar și mă și pasionează îi răspund și întemeiez o conversație

| RAY explică (pentru Adry05):

Daca mereu tu trimiti mesaj primul e cam clar ca nu te place, nu?

| Anonima163333 a răspuns:

Pai prima data o fata se uita la poze, adica cum arata baiatul respectiv.
Apoi se ntereseaza daca are prietena.
Si in cele din urma cred ca ii scrie.

| RAY explică (pentru Anonima163333):

Daca ii place cum arata?

| Anonima163333 a răspuns (pentru RAY):

Da

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Mai sunt unele care au pretenția să fie non-stop căutate

| Justme1997 a răspuns:

Poza de profil foarte importanta: daca sta încruntat, fara tricou, flexeaza muschii, se vede masina in fundal= nope
Logic ca fiecare se uita si la aspectul fizic, ca altfel ar fi site-uri de dating anonime

| Singleone17 a răspuns (pentru RAY):

Dacă te referi la cel de-al doilea mesaj al meu, nu. Am fost sinceră pentru că vorbeam despre mine și mă cunosc suficient cât să recunosc că sunt prea introvertită ca să fac asta oricât de bine ar arata băiatul.