| raul93 a întrebat:

La ce ar trebui sa ma astept de la o fata cand ii spun pentru prima oara in fata ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Daca ii spui dintr-odata, fara sa mai fi iesit cu ea sau sa fi fost ceva mai serios intre voi, te poti astepta sa ramana socata, deoarece in mintea ei cand cineva ii spune asa dintr-odata te iubesc se activeaza acea alarma de,, weird alert"

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde,daca si ea te iubeste se va bucura sau se va rusina, daca nu te place va rade cel mai probabil

| SefaTa97 a răspuns:

La aceeasi reactie sau la un refuz.

| Ycu a răspuns:

Depinde de cum te priveste, poate sa rada de tine, poate sa se rusineze si sa nu spuna nimic, poate sa iti explice ca nu simte la fel...sunt multe happy

| Zuzazozo a răspuns:

E posibil sa nu te creada si sa rada, dar daca simte la fel va recunoaste ca si ea te iubeste.

| AndreyTPU a răspuns:

Salut! Aceasi reactie, refuz, rusinare sau se poate sa si rada de tine. Good Luck!

| aaaandreeaa a răspuns:

Pai poate sa se rusineze poate sa rada in fata poate sa te minta sau sa-ti spuna adevarul