| Elektrikshock13 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare la care sa raspunda oricine: si fete si baieti.
Daca un tip ar vrea sa ma sarute (si vreau si eu, desi ar fi prima oara pentru mine), ce ar trebui sa fac? Sa-i spun ca nu am facut-o niciodata sau sa ma las condusa de el? Astept cat mai multe pareri. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Sandy_2698 a răspuns:

E alegerea ta, aman2 variante is bune laughing. poti sa-i spui si apoi sa te lasi condusa de el. te prinzi tu repede cum se facewinking. eu primului prieten i-am spus ca e primul chiar daca el mai avuse vreo 1000 de prietene pana atunci si a iesit ok si primul sarut si prima data cand am facut dragoste. vorbeste cu elbatting eyelashes.

7 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Pai daca ii spui asta poate sa fie "rautacios" cu tine sau poate sa te inteleaga sunt doua variante. Daca te lasi condusa si nu ii spui poate sa fie ceva misto asta daca el stie ce face. Vezi ce faci si sper sa fie bine.

| stef87 a răspuns:

Nu trebuie sa spui nimic, just do it!

| anaaa13 a răspuns:

Lasa-te condusa de el!
Totul o sa vina de la sine si ai sa vezi ca o sa-ti placahappy.
Succes :*

| dreamygirl a răspuns:

Lasa-te purtata de val... Fluturii din stomac fac totul! happy

| Diana_3268 a răspuns:

Lasa-te condusa de el!

| Darky_6428 a răspuns:

Daca un tip iti face avansuri si...la un moment dat iti spune (sau trece direct la fapta) cu sarutul, nu trebuie sa-i spui ca n-ai mai facut asta, ci sa te lasi condusa de instict. happy parerea mea...tongue

| Iasminutza_8436 a răspuns:

:* draga mea cati ani ai in primul rand?tongue.si acel tip iti e iubit presupun nu?raised eyebrows ...pfff cred ca ai vreo 12, 13 ani nu?laughing. nu te supara dar nu vreau sa te jignesc dar asta imi e parerea tongue. astept sa imi dai un raspuns la intrebarea adresata mai sus!:* bye