| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti intr o relatie cu un tip dupa cat timp e normal sa i faci laba? Adica ca sa nu te creada o usuratica.

23 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde cat de serioasa e relatia intre voi, ar fi normal sa treaca ceva timp pana...

| cristiiiiiii a răspuns:

Daca tie iti face placere si crezi ca merita nu e nici o problema.

| unknownn a răspuns:

Never

| MegaChrysos a răspuns:

Si din prima zi happy Totul depinde si de mintea partenerului happy Poti sa ii faci o ''laba'' si dupa 2 ani de zile si sa te creada o usuratica happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Urât "limbaj" aveţi...

Se spune că-i faci sex ORAL, nu "labă"!

Şi, ar TREBUI să ai puţină mândrie/demnitate : aşteaptă până îţi face el sex oral, apoi îi faci şi tu.

Altfel, da, poţi părea uşuratică; sau au fost cazuri în care tipul nici n-a mai vrut-o pe gagică...

Deci, ai RĂBDARE şi lasă-l pe el să aibă iniţiativa.

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru radumstain):

Ştiu şi eu cum se face, dar exprimarea multora "lasă de dorit"...

Eu am "priceput" ideea, dar ce sens are să-i facă o "labă" ( tradiţională, cu mâna )?

NU-i oferă NIMIC deosebit ( şi-o face el mai bine decât i-o face ea )!

În schimb, un sex oral DA, e ceva DEOSEBIT!

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru radumstain):

Fi SIGUR că la 42 de ani ( câţi am ) ştiu şi eu ce este o "labă" şi CUM se "practică"!

laughing

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru radumstain):

Părerea ta, probabil tu te crezi mai "inteligent".
Să nu mai zic cât de "inteligente" sunt răspunsurile tale...

Mai studiază răspunsurile mele, le găseşti la profil, apoi mai discutăm...

Răspuns utilizator avertizat
| bursuc001 a răspuns (pentru radumstain):

NU mă cert, stai liniştit.
Conversam, din cauza plictiselii; la fel, şi la această întrebare am răspuns tot din cauza plictiselii.
Oricum, tu râzi din orice, aşa că n-are rost să mai continuăm discuţia.
Consider că mi-am exprimat destul de clar punctul de vedere.

Toate cele bune şi un an nou fericit.

| Azµre a răspuns:

Când crezi că merită.

| Gg26 a răspuns (pentru Azµre):

Bun! am ras. dar e bun raspunsu'.

| raluk27 a răspuns:

Pai e cam stupida ideea. De ce sa ii faci tu, ca si-o poate face si singur? Unde e smecheria? Daca tot te mananca zambilica, macar fa-o normal, sa se simta si el bine si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu nu consideri ca e o josnicie si bataie de joc? sa-i faci laba? da pi.a pentru ce o ai? ia spune-i; ma? eu iti fac laba da ma f.ti si tu cu limba? asa doar sa vezi daca vrea?

| Different69 a răspuns:

Cand simti ca merita.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Ii poti face laba cu picioarele, cred ca ar aprecia asta

| CeInteleptul a răspuns:

Adica daca faci dragoste cu el
poti sa pui mana pe el fara nici o problema.
daca esti obisnuita cu el pune mana pe el nu sta.
cea carea manuie cucul are puterea in relatie.
adica tu
femeie!

| danielcoman32 a răspuns:

Nu exista o regula de timp

| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

Nu sta degeaba esti in relatie cu el arata-i ca esti o leoaica si sti si poti si nu exista moment sau timp ca-sa faci asta vine de la sine

| LittleDropofPoison a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))) Ok, am ras si pe ziua de azi...