| ailoviutu a întrebat:

La ce se gandesc fetele prima oara cand intalnesc un baiat?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Depinde de fiecare. Nu există un gând universal. Baftă!

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

``ce baiat dragut! cum l-o chema? o avea prietena?``
sau
``alt cocalar...``
sau pur si simplu nu se gandesc la nimic, nu le trezeste niciun interes.
depinde de baiat

| Maria_8455 a răspuns:

Pai daca stie ca tipul o cam place si ei ii place de el se gandeste cum le va sta impreuna si ce vor zice prietenele ei daca o vad cu tipul ala. Cam asta e in principiu la fete la inceput

| Theuta a răspuns:

Eu sincer laughing daca ma intereseaza baiatu`

``Vaaaaiiii ce scump e love struck``

sau

``Doamneee ce dulce elove struck ce`mi place freza luiiii love struck``

crede`ma de obicei ne gandim la tampenii laughing

| ailoviutu explică:

Eu cred ca la sex, daca il place; daca nu il place, la cum sa scape mai repede de el...