| theangelz a întrebat:

La ce varsta ar fi normal ca un baiat sa aiba primul lui contact sexual(si am refer si al sarut si la sex)! Va rog spuneti-mi
Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| innocent_9644 a răspuns:

De sarutat...
se poate incepe si de la 10 ani, no prblm.
cat despre sex... multi incep sa se gandeasca la asta serios de la 14, 15 ani, dar nu e obligatoriu.
iar daca o fac, multi dintre acestia o fac doar de dragu de a se lauda, insa in general prima data se face din iubire (prima data -iubirea- cea adevarata, apare dupa 13 ani) asta ca sa nu regreti mai apoi.

4 răspunsuri:
| Damian a răspuns:

Am eu cartea, zice ca la 30, deci mai ai de asteptat

| Uca_1100 a răspuns:

Sarutul poate veni oricand...nu e mare lucru sa bagi limba.pe cand la partea cu sexu trebuie sa mai astepti.pe la 16-17...trb sa ai experienta, trebuie sa te documentezi ce si cum, ca sa nu te faci de ras.

| Barbie_9570 a răspuns:

Sarut la 13
Sex 17

| Zuzuleex a răspuns:

Pai de sarutat poti saruta pe cine si la 12 anihappy... dar cu sexul, ceva mai tarziu! dupa parerea mea, dupa 14 anihappy