| MariusToc a întrebat:

La ce varsta ati avut prima tinere de mana din iubire, primul sarut si primul contact sexual? Va rog sa spuneti daca sunteti fata sau baiat.Mersi!

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu vrei cumva si ce marca port la chiloti? Tocmai am renuntat la aia de lana, c-au disparut ninsorile.

| MariusToc explică:

Bine Flav, tot asa cu doua perechi un an intreg aia de lana iarna si aia dă' nailon in rest.

| Madumov a răspuns:

Prima iubire a fost la 14 ani, ca si primul sarut, iar primul contact sexual la 18. Si sunt fatahappy