| LittleLuciane a întrebat:

Cum ar fi "normal" sa se petreaca "primul sarut" intre o fata si un baiat? (nu ma refer la primul sarut din viata fetei sau a baiatului, ma refer la primul sarut cu acea persoana) dau funda

Răspuns Câştigător
| nica00000 a răspuns:

Nu este niciodata un moment anume sau un mod "normal" sa se petreaca primul sarut, lucruri de genul acesta vin de obicei neplanute si atunci cand e momentul se petrec, daca vrei sa fie ceva special atunci poti organiza o iesire in oras doar voi doi si sa-i faci o surpriza, nu trebuie sa fii prea insistena, trebuie sa vina de la amandoi, dar depinde cateodata baiatul e timid si atunci trebuie un pic impins happy

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Intr-un mod romantic.

| AleXisAleXis a răspuns:

Nu poti sa-ti faci un plan `` la ora 9 fix si 0 secunde il sarut ``
Acest lucru vine de la sine, asa e normal.
Te uiti la el iti vine sa-l saruti o faci si gata.

| MickyloveAndySixx a răspuns:

"normal" ar trebui sa fie de la sine! :*

| anutzaEu a răspuns:

Normal ca ar trebui sa se intample sa se sarute 2 sexe diferite...
Parerea mea...