| Mystique a întrebat:

La ce varsta ati avut parte de primul sarut? dar prima experienta sexuala(daca a fost cazul)?

17 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, iata ca viata sexuala nu mi-am inceput-o inca.Am 16 ani si consider ca mai am timp pentru asa ceva, desi multe fete de varsta mea sau mai mici, au facut-o deja, eu in schimb nu! Primul sarut a fost la varsta de 13 anihappy... tin minte ca eram foarte emotionata si desigur ca primul sarut nu se uita niciodata, nici eu nu il voi uita, nu m-am descurcat deloc la inceput, dar de atunci am mai exersat destulhee hee.

| catthshshshs a răspuns:

1) la 16 ani
2) la 21 big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Primul sarut la 15 ani in vacanta de vara dupa terminarea clasei a9-a si primul contact sexual la 19 ani dupa terminarea liceului.

| theodoraafi a răspuns:

Pai primul sarut pe la 8 ani big grin... dar unu adevarat pe la 12 ani thinking
viata sexuala nu mi-am inceput-o. am 16 ani si cum zice si @monyk16 "consider ca mai am timp pestru asa ceva"

| andreea7520 a răspuns:

Vara trecuta (am 13 ani) am avut parte de primul` sarut si nu mi-am inceput viata sexuala si nici nu ma gandesc s`o fac cat de curand!

| ffy a răspuns:

Pai primul sarul a fost dezgustator cred ca aveam vreo 16 ani iar viata sexuala pe la 18 si un pic... dar nu cred ca conteaza varsta ci partenerul

| alexutzu00791 a răspuns:

Ce tare a fost aia micalaughing

| ralukyn23 a răspuns:

laughingpai sincer...de mica-mica pupam baieti...la gradi ii mujcam de limbalaughing dar primul sarut cu adevarat a fost la varsta de 11 ani, iar viata sexuala la varsta de 15ani, iar acum am 18ani jumatate si sunt tot cu cel cu care mi-am inceput viata sexuala:X. pup:*

| ralukyn23 a răspuns:

Dar tu in cazu in care nu ti-ai inceput`o si esti la o varsta mica...nu te grabi...si asigura`te ca baiatu cu care o faci merita si nu te va parasi. take care>big grin

| Anonimus a răspuns:

Primul sarutthinking la 13-14 anilaughing a fost primul meu prietenbig grin in clasa a7`a nu stiam ce sa fac dar pe parcursbig grinwhistling am invatatbig grin

viata sexuala blushingla 17 ani cu iubitul meu:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani iar viata sexuala am inceputo la 17 si nu regret,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai primul sarut a fost la 12 ani iar viata sexuala nu mi-am inceputo(am 15 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu...primul sarut l-am primit la 13ani jum... iar viata sexuala nu am inceput-o inca, dar nici nu am degand s-o incep,,,, cutotul ca am doar 14 anul,,,,,,,,,,,, am tot timpul din lume cred eu pup dulkyklove struck

| tudor_2058 a răspuns:

Pai nu iti pot raspunde decat la prima intrebare
la 12 anihappy eram intr-o excursie
si relatii sexuale nu incahappy

| cre3atza a răspuns:

La 12 ani am avut parte de primul sarut.si viata sexuala mi am inceput o pe la 17 jumbig grin

| ankabibi a răspuns:

Primul sarut la 12 ani happy
si vata sexuala nu mi-am inceput-o inca

| georgianagl a răspuns:

Primul sarut la 12 ani si viata sexuala am inceput-o la 15 ani