| Catalyna99 a întrebat:

La ce varsta a-ti avut parte de primul sarut? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

La 18 ani big grin
Cum a fost? sincer nu cred ca as putea descrie in cuvinte ce am simtit in acele momentelove struck, pur si simplu a fost minunat.Inima imi batea atat de tare si simteam mii de fluturasi in stomaclaughing. Eram atat de fericita, incat simteam ca zbor.Nimic numai conta in acele momente pentru mine, conta doar ca eram eu si el, nimic mai mult.A fost frumos oricumlove struck.Niciodata nu voi uita aceea zi si o voi pastra mereu in inima mea!

11 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

La 15 ani si a fost cel mai minunat moment din viata mea. Nu am sa il uit niciodata, a fost pasional, scurt si bine pus la punct.

| FreakzoO a răspuns:

La 2 ani, a fost placut.

| VampireBlood a răspuns (pentru FreakzoO):

Te sărutai cu biberonul?

| Oana92 a răspuns:

Aproape 14 ani, a fost cel mai frumos sarut din viata mea. Niciun altul nu a reusit sa-l egaleze:X

| W3R4 a răspuns:

La 15 ani, şi a fost ceva...nu ştiu cum să mă exprim.
Înainte de asta, mă simţeam ca o copilă, nu ştiam ce înseamna iubirea...dar în timpul sărutului, simţeam cum mă maturizez încet-încet.
Plus că m-am simţit ocrotită în acel moment.hee hee

| Boomkachamata_Albert_1994 a răspuns (pentru W3R4):

Sigur nu erai infipta de simte'ai ca te maturizezi? smug

| FadetoBlack a răspuns:

Aţi*
Mai lucrează la gramatică.

| RisenAngel a răspuns:

La 8 ani laughing a fost ceva nou nu placut

| Anaaa9411 a răspuns:

In locul tau m-ar interesa mai mult gramatica limbii romane. Treaba cu sarutul poate sa mai astepte.

| Catalyna99 explică (pentru Anaaa9411):

1)Era doar o intrebare
2)Unde naibii vezi tu vreo greseala gramaticala thinking

| Anaaa9411 a răspuns (pentru Catalyna99):

Draga mea...casca bine ochii!